اخبار

بازگشت
  مدیر کل نظارت بر فراورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو هشدار داد:

  افزایش تبلیغات غیرواقع و گمراه کننده در رسانه ها و شبکه های مجازی/ تبلیغ ماهواره ای مترادف تعلیق پروانه محصول

  دانلود فایل

  تاریخ آخرین بروز رسانیسه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵

  مدیر کل نظارت بر فراورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو ضمن اشاره به افزایش تبلیغات غیرواقع و گمراه کننده گفت: تبلیغ شرکتها در شبکه های ماهواره ای مترادف با  تعلیق پروانه محصول خواهد بود.

   

  مدیر کل نظارت بر فراورده های غذایی، آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو  در گفتگو با ایفدنا با تاکید بر اینکه تبلیغات غیرواقع و گمراه کننده در رسانه ها و شبکه های مجازی  افزایش چشمگیریافته است اظهار کرد:  سازمان غذا و دارو به شدت  در حال رصد و مبارزه با آنها ست.

   دکتر بهروز جنت درباره تبلیغات در شبکه های ماهواره  نیز گفت آنجا که  از نظر ما ماهیت این قبیل شبکه ها و رسانه ها زیر سوال  است و به هیچ وجه آنها را قبول نداریم  تبلیغات در آنها را نیز  غیرمجاز به حساب می آوریم.

   وی همچنین ادامه داد: شرکتهایی که در این شبکه های ماهواره ای اقدام به تبلیغات محصولات خود نمایند را نیز بصورت دقیق و جدی درحوزه نظارتی پیگیری کرده و بدون کوچکترین مماشاتی در کمیته فنی پروانه متخلفان را معلق می کنیم.

  این مقام مسئول  در سازمان غذا و دارو همچنین خاطر نشان کرد: اسامی برخی از این شرکتها به معاونتهای غذا و دارو اعلام شده و از آنها خواسته ایم برخورد های لازم و قانونی را در موردشان اعمال نمایند.

بخش نظرات
نظر دهید

Browse by Audience

لینکهای داخلی

Browse by Audience

لینکها