اخبار

بازگشت
  مدیرکل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو اعلام کرد:

  شفاف سازی فرآیندها با ایجاد " درخواست الکترونیکی " توسط اداره تجهیزات پزشکی جهت تسریع در پاسخگویی

  دانلود فایل

  تاریخ آخرین بروز رسانیسه شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۵

  مدیرکل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو گفت: به منظور جایگزینی پاسخگویی الکترونیکی بجای تماس های تلفنی در جهت شفاف سازی و مستندسازی درخواستها،  امکان ثبت درخواست الکترونیکی(تیکت)، در وب سایت اداره کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی، ایجاد گردید.

   

  مدیرکل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری سازمان غذا و دارو " ایفدانا " گفت: به منظور جایگزینی پاسخگویی الکترونیکی بجای تماس های تلفنی در جهت شفاف سازی و مستندسازی درخواستها،  امکان ثبت درخواست الکترونیکی(تیکت)، در وب سایت اداره کل نظارت و ارزیابی تجهیزات و ملزومات پزشکی، ایجاد گردید.

  وی افزود کاربران دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور ، انجمن ها و اتحادیه های  تجهیزات پزشکی و کلیه شرکتهای تولید کننده، وارد کننده، توزیع کننده و اصناف تجهیزات پزشکی می توانند به منظور امکان پیگیری و ارجاع، درخواست های خود را در عناوین مشخص شده در وب سایت، مطابق فرآیند ذیل ثبت نمایند.

  دکتر محمود بیگلر ادامه داد: تمامی کاربران دانشگاهها و شرکتها می توانند جهت درج تیکت، با همان نام کاربری خود در سامانه imed و با کلمه عبور پیش فرض 123456، از گزینه "ورود کاربران- به بخش تیکت"وب سایت(www.imed.ir)، ورود نمایند.

  لازم به ذکر است مراحل بعدی درخواست الکترونیکی (تیکت) به شرح ذیل است:

  -  پس از ورود و با کلیک مجدد بر روی گزینه "ورود کاربران-به بخش تیکت" ، گزینه های"تغییر کلمه عبور" و "ویرایش مشخصات" را انتخاب و حتماً رمز عبور خود را تغییر دهند. همچنین در صورت نیاز، ایمیل و مشخصات خود را ویرایش نمایند. لازم به ذکر است، با درج ایمیل معتبر، مراتب ارجاع و چرخه انجام کار قابل مشاهده برای متقاضی می باشد.

  - با ورود به منوی "پاسخگویی(درج تیکت)"و با انتخاب عنوان مرتبط، نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نموده و با انتخاب گزینه پیگیری، می توانند درخواست را پیگیری کنید. 

  *** لازم به ذکر است، حداکثر زمان پاسخگویی به تیکت ثبت شده، سه روز کاری می باشد.

بخش نظرات
نظر دهید

Browse by Audience

لینکهای داخلی

Browse by Audience

لینکها