بازگشت

  مدیر عامل محترم کلیه شرکتهای تولید کننده - وارد کننده دارو

  دانلود فایل

  تاریخ آخرین بروز رسانییکشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۷

  مدیر عامل محترم کلیه شرکتهای تولید کننده - وارد کننده دارو

   

  موضوع: لیست داروهای مورد نیاز فوریتی و خارج از فرایند ثبت تیرماه 97

  با سلام و احترام

  به پیوست فهرست داروهای مورد نیاز فوریتی مربوط به تیرماه 97 اعلام و با توجه به سیاست های جدید این اداره کل در تامین داروهای فوریتی موارد زیر به استحضار می‌رسد. بدیهی است کلیه شرکتهای متقاضی موظف به رعایت کلیه مفاد زیر می باشند.

  1. کلیه شرکت های متقاضی تامین داروهای مورد نیاز فوریتی می باید غیر از پیشنهاد قیمت ارزی داروی مد نظر، در ستون قیمت ریالی (در فایل اکسل جدید پیوست این نامه)، پس از محاسبه هزینه تمام شده و لحاظ کردن سود، حداقل قیمت ریالی پیشنهادی فروش به پخش را به ریال و به ازای یک واحد دارو اعلام کنند. اطلاعات درخواست شده صرفاً می باید در قالب فایل الکترونیک و با فرمت اکسل، در پاکت در بسته در تاریخ 20/05/97 به دبیرخانه محرمانه سازمان تحویل گردد. به درخواست هایی که قبل یا پس از این تاریخ یا با فرمت دیگری ارسال گردند، ترتیب اثر داده نخواهد شد. هم چنین لازم به ذکر است که ثبت درخواست کتبی در سیستم دبیرخانه (از طریق چارگون) حتماً می باید یک‌روز پس از این تاریخ (برای این فراخوان در تاریخ 21/05/97) صورت گیرد و چنان چه زودتر از این موعد ارسال شود در فراخوان شرکت داده نخواهد شد.
  2. مقتضی است در ستون های مربوط به قیمت واحد دارو فقط یک عدد درج شود و از نوشتن واحد پولی (ریال یا یورو) در کنار عدد جداً خودداری شود.
  3. ملاک تصمیم گیری و انتخاب شرکت برنده، قیمت ریالی پیشنهادی فروش به پخش (در مطابقت با منبع واردات و قیمت یورویی) می باشد.
  4. شرکت‌هایی که در فراخوان تامین داروهای فوریتی پذیرفته می شوند می باید حداکثر ظرف مدت 2 روز کاری پس از ارسال نامه کتبی اداره کل امور دارو، پیش نویس IRC داروی فوریتی را تکمیل نموده و ظرف مدت 45 روز نسبت به ترخیص دارو اقدام نمایند.
  5. از آنجا که ارائه پیشنهاد قیمتی و ثبت درخواست به منزله ایجاد تعهد برای شرکت پذیرفته شده جهت تامین داروهای فوریتی می باشد لذا پس از اعلام کتبی اداره کل دارو به شرکت وارد کننده، در صورت عدم تامین به‌ موقع یا انصراف از تامین دارو، شرکت مربوط در نوبت اول به‌ مدت سه ماه از حضور در کلیه فراخوان های قیمت محروم و در صورت تکرار در خصوص ادامه فعالیت آن شرکت در کمیسیون قانونی ساخت و ورود تصمیم گیری خواهد شد.

   

  دکتر اکبر برندگی - مدیر کل امور دارو و مواد تحت کنترل

بخش نظرات
نظر دهید

Browse by Audience

لینکهای داخلی

Browse by Audience

لینکها